Te dwie rzeczy powstrzymają Cię przed zamieszkaniem w Londynie

Mieszkanie zakupione za gotówkę z gdyńskiego skupu mieszkań. Na zdjęciu widać kanapę, szafę, obraz oraz roślinę w doniczce.

Te dwie rzeczy powstrzymają Cię przed zamieszkaniem w Londynie

Sytuacja na świecie wydaje się uspokajać, więc wiele osób myślących wcześniej o przeprowadzce za morze jest w stanie znowu podjąć się tej myśli. Jeżeli nie jesteś tego świadom, to mieszkania w Londynie są bardzo drogie.

Słysząc tę informację zapewne pomyślałeś, by wpisać w wyszukiwarkę (o ile mieszkasz w Gdyni): “skup mieszkań za gotówkę Gdynia”. Być może już nawet to zrobiłeś…

Ale zakładam, że się zawiodłeś. Dlaczego? Ponieważ czasy się zmieniły na tyle, że powiedzenie: “skup mieszkań za gotówkę nie jest równy skupowi mieszkań za gotówkę” nabrało znaczenia.

Mieszkanie w Londynie wiąże się również z innymi problemami – cena mieszkań jest tylko jedną z nich (którą rozwiązuje korzystanie ze skupu nieruchomości). Poniżej znajdziesz dwie kolejne.

 

1 – Autobus jest o wiele lepszy niż metro

Często szybszy i wygodniejszy (oraz tańszy), autobus wydaje się być preferowaną metodą transportu dla wielu osób. Możesz łatwo zaplanować swoje trasy za pomocą różnych aplikacji transportowych i sprawdzić zaskakująco dokładne czasy przyjazdu.

Sprawdź: skup mieszkań za gotówkę Gdynia

 

2 – Unikaj godzin szczytu – za wszelką cenę

To może wydawać się oczywiste, ale jeśli możesz, unikaj godzin szczytu. To wtedy psuje się metro, ruch się blokuje, a Ty spóźniasz się do pracy. Zawsze najlepiej jest wyjść z domu wcześniej, więc można zaplanować, aby zrobić kilka następnych pociągów w przypadku przegapić pierwszy z powodu opóźnienia. I wszyscy będą patrzeć na Ciebie z boku, jeśli pomyślisz o noszeniu ze sobą walizki w godzinach szczytu.