Powiększanie ust w pigułce

kobieta z powiększonymi ustami

Powiększanie ust w pigułce

Pełniejsze usta stają się coraz bardziej popularne w społeczeństwie, jednak większość pacjentów pragnie mieć większe usta, mając nadzieję na zachowanie naturalności.

 

Powiększanie ust ma na celu przede wszystkim przywrócenie kształtu, objętości i projekcji granicy warg i ciała. Głównymi punktami wstrzyknięć w przypadku powiększania ust są: granica warg sromowych, szpary ustne, łuk kupidyna i filuteria.

 

Można stosować wiele technik i wypełniaczy dermalnych, aby stworzyć zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb. Efekty kliniczne powiększania ust są określane przez unikalną anatomię pacjenta, technikę iniekcji, objętość i rodzaj użytego wypełniacza dermalnego. Ważne jest, aby pamiętać, że rozważając zabieg powiększania ust należy być zaangażowanym w swoją opiekę i plan leczenia, aby osiągnąć optymalny rezultat. Zabiegi trwają zazwyczaj do 30 minut i po ich zakończeniu można powrócić do normalnych, codziennych czynności.

 

Jeśli jesteś zainteresowana zabiegiem powiększania ust, to mogą zainteresować Cię salony medycyny estetycznej z Sosnowca – znane są z lat doświadczeń i wprawy w, nie tylko powiększaniu ust, ale medycynie estetycznej ogólnie.

 

Powiększanie ust – jak to działa?

Często używa się wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego (HA), które są wstrzykiwane w usta, aby zwiększyć ich objętość i rozmiar.  Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego działają nie tylko poprzez bezpośrednie wypełnienie ust, ale także poprzez zatrzymanie wody w wargach, co daje naturalny, pulchny wygląd. Zalecamy, aby po zabiegu powiększania ust pozostać nawilżonym, aby uzyskać optymalne rezultaty.

 

Jak przeprowadza się zabieg powiększania ust?

Lekarze przeprowadzą pełną ocenę, aby upewnić się, że jesteś odpowiednią kandydatką do zabiegu. Lekarz zdecyduje wspólnie z Tobą, jaki wypełniacz dermalny należy użyć i jaka ilość jest odpowiednia dla Twojej indywidualnej anatomii. Przed zastrzykami na usta nakładany jest krem znieczulający. Wypełniacz może być podawany zarówno za pomocą igły, jak i kaniuli. W zależności od pożądanego rezultatu lekarz może doradzić, który z nich będzie dla Ciebie bardziej odpowiedni. Po zakończeniu zabiegu lekarz poinformuje o sposobie pielęgnacji po zabiegu.

 

Jak długo trwa procedura powiększania ust?

Zabieg trwa w sumie 20-30 minut. Na wizytę zawsze przeznacza się 30 minut, aby zapewnić przeprowadzenie pełnego wywiadu medycznego i konsultacji, a także wystarczająco dużo czasu na wykonanie zdjęć przed i po zabiegu.

 

Sprawdź: powiększanie ust Dąbrowa Górnicza

 

Powiększanie ust – jaki jest czas przestoju, efekty uboczne i ryzyko?

Czas przestoju różni się w zależności od osoby, ale jako ogólną zasadę można przyjąć, że wystąpi obrzęk, zaczerwienienie i ewentualnie pewne zasinienia. Większość stanów zapalnych zniknie około 3 dnia po zabiegu. Jednak całkowite zniknięcie siniaków może potrwać nieco dłużej.

 

Jak długo utrzyma się efekt powiększonych ust?

Większość wypełniaczy do ust utrzymuje się przez 3-9 miesięcy w zależności od wybranej formuły. Poddając się zabiegowi pierwszy raz, możesz potrzebować 2-3 miesięcy na odbudowę objętości ust. Od tego momentu możesz powracać co 4-6 miesięcy, aby utrzymać rezultaty.